Anahtarlık

Anahtarlık, anahtarların takıldığı metal halkalara verilen genel addır. Anahtarlıklar önceleri çok klasik modeller ile karşımıza çıksa da zaman içinde farkını belli eden tasarım anahtarlıklar ile de karşılaşmaya başladık. 

Bu tasarım fikrini iyice geliştiren Tasarım Arabam markası olarak bizler her tarzı her zevki tamamlayacak çok sayıda farklı anahtarlık modeli üretiyoruz. Anahtarlık, yaratıcılıktır. Çok küçük bir aksesuar ile kendinizi insanlara etkili biçimde tanıtabilirsiniz.

Bir anahtarlığım olsun hem beni en güzel şekilde yansıtsın hem de farkımı ortaya koysun diyorsanız sizin için tasarlanmış çok özel anahtarlık modelleri bulabilirsiniz. Anahtarlığı metal bir halka veya zincir olmaktan çok daha öteye taşıyan tasarımlar sizi bekliyor. 

Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık yardımı ile tüm anahtarlarınızı bir araya toplayabilir, seçeceğiniz modeller ile karışmalarını da engelleyebilirsiniz. Arabanıza, evinize özel çalışılmış bu anahtarlık modelleri hem çok sevimli hem de çok karakteristiktir. 

Son dönemlerde özellikle hanımlar otomobilleri için taşlı anahtarlık modellerine yönelirken kurdele, tüy, nazar boncuğu, harf, ponpon ve benzeri tasarımlar ile de karşılaşmaktadır. Kullanılan ana malzeme ne olursa olsun üretimlerdeki ilk kriter dayanıklılıktır. 

Sunduğu performansa göre fiyatları oldukça makul olan anahtarlıklar üretilirken hiçbir hayvana zarar verilmez. Yumuşacık tüyler, ponponlar saç kırma yöntemi ile elde edilir. Taşlı ürünlerdeki parçalar dökülmez ve kararmaz. Her bir ürün özel tasarım ve inceliğin devamıdır. 

Anahtarlık Alırken Neler Dikkat Edilmelidir?

Satın alım yapmadan önce ürünlerin kalite ve dayanıklılığından emin olmalısınız. Taş ile hazırlanmış çoğu anahtarlık kararma yapabilir, taşlarını kaybedebilir. Bu yüzden size bu garantiyi sunabilecek anahtarlık modellerine yönelmelisiniz.

Ne kadar çok renk seçeneği olursa o kadar alternatif model bulursunuz. Renk skalasının fazla oldu anahtarlık çeşitleri size daha özel tercihler sunar. Ürünlerin kişiye özel olması da ayrı bir özelliktir. Bu sebeple harf içeren anahtarlıklarda çok sevilir. Anahtarlığınızı kişiselleştirmek adına sizde harf tasarım modellere yönelebilirsiniz. 

Anahtarlık satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de halka kısmın dayanıklılığıdır. Zayıf ve güçsüz teller bir süre sonra anahtarlarınızı kaybetmenize sebep olabilir. Tüm bunlara dikkat ettiğinizde en özel en kişisel anahtarlıklar ile modunuzu yükselebilir, renkli bir dünya oluşturabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR