Aux Kablo

Aux kablo çeşitleri arasında yer alan Tasarım Arabam tasarımları, arabanızda farklı bir hava oluşturacaktır. İşte en özgün modellemeler!

Kablo ihtiyacı, araba içerisinde her türlü oluşmaktadır. Sağlam ve dayanıklı olan ürünü bulmak ise en zor kısımdır. Fakat bizim modellerimiz arasındaki tasarımlarda kablolar çevrilmiş ve taşlı kablo haline getirilmiştir. 

Bu sayede kabloyu, kalitesi bozulmadan sağlam bir şekilde uzun seneler boyunca kullanabileceksiniz. Kablo kullanımı sırasında, kablonun etrafı veya giriş yerleri kolaylıkla kısa zaman içerisinde yıpranabilmektedir. Bu problemi ortadan kaldıran ve uzun soluklu bir kullanım vadeden tasarımlarımıza bir göz atın!

Aux Kablo Çeşitleri!

Kablo kullanımı sırasında yaşanan en temel problemlerden birisi, hızlı yıpranan kablo bölümleridir. Yıpranma sonucu, devamlı kablo değişikliğine mecbur kalmak da bir diğer yakınılan dertlerdendir. 

Kullanılan kablonun kolay bir şekilde yıpranmaması için çeşit çeşit renklerden oluşturduğumuz tasarımlarımızın baş tacı renkli taşları kullanmaktayız. Renkli taşlardan oluşan modellerimiz sayesinde kablonuz kolay bir şekilde yıpranma sorunu ile karşı karşıya kalmayacaktır.

  • Mor Taşlı Kablo
  • Kırmızı Taşlı Kablo
  • Gümüş Taşlı Kablo
  • Füme Taşlı Kablo
  • Pembe Taşlı Kablo
  • Saks Mavi Taşlı Kablo
  • Yaldızlı Taşlı Kablo
  • Gold Taşlı Kablo

Sıralamış olduğumuz örnek ürünlerimiz ile memnun bir kullanım süreci sağlamanız mümkündür. Siz de arabanız içerisinde ürünlerimize yer vererek farklı ve özgün bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Üstelik tek avantaj görünüm ve tasarım konusunda değildir. Birbirinden özel ve kaliteli malzeme, işçilik detaylandırması sayesinde uzun ömürlü ürün vadinde de bulunmaktayız. 

Aux Kablo Fiyatları!

Kablo fiyatları piyasaya nazaran orta bir seviyede tutulmuş ve size uygun rakamlardan listelenmiştir. Sıklıkla yapılan kampanya dönemlerinden yararlanmak için siteyi düzenli bir şekilde takip etmeniz önemlidir.

Siteyi takipte kalarak kampanya dönemlerine denk gelebilir ve indirimli ürünlerden faydalanabilirsiniz. Böylece hem özgün tasarım ürünlerine kavuşmuş olur hem de ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşamış olursunuz.

Aux kablo ne demek ve nasıl kullanılır sorularına da giriş ve çıkış noktalarını arabanızın belirli bölümlerine yerleştirerek kullanabilirsiniz şeklinde cevap verebiliriz. En kaliteli ürünler ile siz de Tasarım Arabam adresine göz atın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR