Dikiz Aynası Süsü

Dikiz aynası süsü hem hanımların hem de beylerin severek kullandıkları aksesuarların başında geliyor. Şoförlerin görüş alanı içinde yer alan dikiz aynasına sevimli ve göze hoş gelen bir şeyler takmak gün boyu modunuzu yükseltebilir.

Araç içinde ön camın içinde yer alan dikiz aynasının dışında sağ ve sol tarafta da dikiz aynaları bulunur. Dikiz aynası süsü ise çoğunlukla ön iç camda bulunan dikiz aynasına takılır. Özellikle hanımlar için tasarlanmış çok hoş tasarımlar bulmak mümkündür. 

Dikiz aynası süsü aynaya rahatlıkla takılabilir. İstenilen zaman ise kolaylıkla çıkartılır. Dayanıklıdır, toz ve kir tutmaz. Aynaya monte edilen süs, etkileyici ve hoştur ancak dikkati de dağıtmaz. 

Dikiz Aynası Süsü Modelleri

Dikiz aynasını renklendirmek isteyen herkesin tarzına ve zevkine göre hazırlanmış dikiz aynası süsü modelleri bulması mümkündür. Son dönemlerde sevilerek kullanılan tasarımlarda, taşlar, kurdele, tüy, ponpon, harf, Kuran, boncuk, kese, nazar boncuğu gibi detaylar bulunuyor.

Taşlı modeller dayanıklılık konusunda endişe oluşturmaz çünkü son derece dayanıklı ve kaliteli parçalardan üretilirler. Taşlar kararma yapmadığı gibi zaman içinde de kendiliğinden düşmez. Kir tutmayan taşlı tasarımlar günün her saati parıldar. 

Kuran ile tasarlanmış modeller de çok sevilerek satın alınır. Yolculuk sırasında manevi bir hissiyat isteyen şoförler dikiz aynasına Kuran’ı Kerim takmayı da tercih edebilir. Tasarım Arabam ürünlerinde hemen her zevke ve tarza uygun dikiz aynası süsü modelleri bulunur. 

Dikiz Aynası Süsü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dikiz aynası süsü alırken nelere dikkat edilmelidir? Dikiz aynası üzerine asılan bu ürünlerin dayanıklılığı ilk planda olmalıdır. Çocukların çekmesi ve asılması gibi durumlarda hemen kopmayacak kaliteli malzemeden üretilmeleri gerekir. Asmak için kullanılan zincir kısım da uygun boyutta olmalıdır. 

Renk çeşitliliği de müşterilere farklı alternatifler sunar. Dileyenler farklı renklerde farklı modeller satın alarak istedikleri zaman değişiklik yapabilirler. Fiyatların makul ve uygun oluşu da değişik özellikte dikiz aynası süsü almayı mümkün kılar. 

Satın alacağınız ürünleri kişiselleştirmek de elinizdedir. Renk dışında dilediğiniz baş harf ile üretilmiş modellere de yönelebilirsiniz. Her harfi aynı kalite de kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür. Siz de dikiz aynası süsleri iler arabanızı yeniden tasarlayabilirsiniz. 


  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR