İkiz Panda


Dikiz aynası süsü eğlenceli ve keyifli bir yolculuk için kullanılır. Araç içinizi dekore ederken akla en başta dikiz aynası gelir. Bugün dikiz aynasına asılabilecek çok sayıda farklı tasarımda dikiz süsü bulabilirsiniz. Bunlardan biri de Tasarım Arabam güvencesi ile üretilen ikiz panda süslerdir. 

Panda yediden yetmişe hemen herkesin sevdiği sevimli hayvanlardan biridir. Hal böyle olunca çok sayıda üründe de karşımıza figür olarak çıkar. İşte size dikiz aynası için üretilen ikiz panda süsü! El işçiliği ile üretilen bu tatlı modeli çok seveceksiniz.

Tasarım Arabam markasının kendi tasarımı olarak üretilen İkiz Panda dikiz süsü, ışıltılı ve zevkli bir modeldir. Swarovski ve baget taşlarla bezeli olan panda figürleri bütün araçlara yakışır ve tamamlayıcı bir aksesuar görevi görür. 

İkiz Panda Dikiz Süsü Özellikleri

İkiz pandalarda tamamen swarovski taş kullanılmıştır. Ürün, özel bir zincire bağlı olan iki adet panda kafasından oluşur. Bir pandanın hemen alt kısmında taşlı bir harf bulunur. Dilediğiniz harf seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. 

Harfin altında ise bir adet tüy asılıdır. Bu tüyü dilediğiniz renkte sipariş edebilirsiniz. Hanımların en sevdiği renkler yeşil, fuşya, mor, pembe, turuncu ve beyaz olmaktadır. Rengârenk ikiz panda dikiz süsü modelleri için siparişinizi istediğiniz renkte oluşturunuz. 

İkiz Panda Dikiz Süsü Modelleri

Pandalar gümüş taşlar ile hazırlanmıştır. Taşlar kesinlikle düşmez ve kararma yapmaz. Taşlı bir model oluşu sizi endişelendirmesin çünkü temizliği de kolaydır. Saf su ile kolayca temizlik işlemi yapabilirsiniz. Sık sık toz ve kir tutmaz.

Zincir ve panda uzunluğu 35 cm olarak belirlenmiştir. Bu uzunluk dikiz aynası için oldukça idealdir. Görüş alanınızı kapatmadan keyifli bir görüntü oluşturur. Her türlü harfi kolayca bulabilirsiniz. Harfler 3 cm uzunluğunda hazırlanmıştır. 

İkiz pandalar dikiz aynasına kolayca sabitlenir. Bunun için kolay kullanımlı bir kancaya sahiptir. Dilediğiniz oranda ve boyutta ayarlama yapabilirsiniz. Bu eşsiz tasarım ürünlerini kendiniz için sipariş edebileceğiniz gibi sevdiklerinize ve dostlarınıza da hediye edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR