Harfli Ürünler

Harfli ürünler kullanmak bir parçayı kişiselleştirmenin en kolay ve kısa yoludur. Tasarım ürünlerde sıklıkla karşımıza çıkan harfler ile özel ve kişisel bir hava estirilebilir. Anahtarlıklar, dikiz aynası süsleri bu kişisel parçaların başında geliyor.

Harfler kullanılan yazı tipine ve malzemeye göre farklı şekillerde üretilebilir. Son dönemlerde araç içi aksesuarlar içinde sıklıkla harfli ürünlerin kullanıldığını görüyoruz. Aracını kişiselleştirmek isteyenler, sevdiklerine baş harflerinden oluşan bir hediye almak isteyenler bu ürünlere yönelebilir. 

Harfli ürünlerde swarovski baget taşların yanı sıra kurdele, ponpon, hayvan tüyü, nazar boncuğu, tüy vb. malzemelerde kullanılıyor. Renk uyumu ve çeşitliliği açısından da ilgi çeken harfli ürünler aynı zamanda hoş bir hediye seçeneği de olabilir. 

Harfli Ürün Modelleri

Araç için üretilmiş harfli ürünlere baktığımızda dikiz aynası süsü ve anahtarlık gibi parçalar ile karşılaşabiliriz. Her iki ürün kategorisi de şık ve etkileyici seçimlerden oluşur. Dikiz aynasına takılan süsler keyifle uzun yıllar kullanılır. Araç anahtarınızı da harfli anahtarlıklar ile kişiselleştirebilirsiniz.

Harfli ürün modelleri için kullanılan ana malzemeler dayanıklıdır. Taşlar kir tutmaz ve zaman içinde düşerek kaybolmaz. Işıltısını koruyan bu ürünler, farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Tüyler ve ponponlar gerçek hayvan tüyünden elde edilir ancak kesinlikle hayvanlara zarar verilmez. 

El yapımı olan bu ürünler sayesinde arabanızı daha istekle ve mutlulukla kullanabilirsiniz. Harf seçerken alfabede yer alan her harfi de kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Harfli Ürün Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilir?

Harfli ürün tercih ederken nelere dikkat edilir? Satın alacağınız ürünlerde dayanıklılık çok önemlidir. Anahtarlık gibi ürünlerin metal halkaları sağlam dizayn edilmelidir. Aksi durumda araç anahtarınızı kaybedebilirsiniz. Bu durumda ürünün dayanıklılığı ve kalitesi ön plana çıkmalıdır.

Taşlı ürünlerin en büyük dezavantajı narin olmalarıdır. İyi yapışmamış taşlar zaman içinde yerinden düşer ve kaybolur. Tek bir taşın bile yitirilmesi ürünlerin orijinalliğini ortadan kaldırır. Bu durumda dayanıklı parçalara yönelmelisiniz.

Harfli ürünler ile aracınızda keyifli bir esinti sağlamak artık çok kolay! Tasarım arabam ürünleri ile dilediğiniz her model ve tarza makul fiyatlar eşliğinde ulaşabilirsiniz. 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR