Şarj Çakmak

Şarj çakmak kullanımı son zamanlarda iyice artmıştır. En kaliteli ve modern modellere sahip olmak için Tasarım Arabam’ı tercih edin!

Çakmak ile giriş yaptığınız her ortamda kendinizi belli edeceksiniz. Site içerisinde yer alan çakmak modelleri; ihtişamlı ve özgün tasarımlardan elde edilmiştir. Siz de bu tasarımlara sahip olarak her ortamdaki farklılığınızı gözler önüne sermelisiniz.

Çakmak modelleri arasında çoğu renk modele rastlayabilirsiniz. En sevdiğiniz ideal model ve renk ile siz de özgün bir tasarıma eşlik edebilirsiniz. Tüm modeller farklı bir görünüm sunarken aynı zamanda en iddialı havayı da ortam içerisinde oluşturacaktır.

Şarj Çakmak 

Çakmak kullanımı şarjlı bir kullanım ile sıklıkla tercih edilmektedir. Şarj edilebilir çakmaklar diğer çakmaklara göre uzun ömürlü bir kullanım vadederler. Diğer normal çakmaklar hemen bozulabilirken ve sürekli yenileme ihtiyacı verirken, şarjlı çakmaklar tam tersi uzun yıllar boyunca sizinle beraber olacaklardır. 

Çakmak, şarjlı tercih edildiğinde 1 ila 1,5 saat içerisinde tam şarj olur. Şarj olan çakmağı uzun süre kullanabilirsiniz. Tam şarjı dolan bir çakmağı 150 ila 200 kullanım arasında kullanabilirsiniz. Modern ve iddialı tasarımları ile görenleri büyüleyen çakmaklar, arabanızı da süsleyebilir. 

Arabanızda bulundurabilir ve çakmak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Herkesin elinde göremeyeceğiniz şık tasarımlardan oluşan modeller, birden fazla renkten oluşmaktadır. İşte en şık ve özel tasarımlarımız:

  • Siyah Baget Şarj Çakmak
  • Gümüş Baget Şarjlı Çakmak
  • Yıldızlı Şarjlı Çakmak
  • Rose Gold Baget Şarjlı Çakmak

Şarj Çakmak Fiyatları

Şarjlı çakmak fiyatları dendiğinde her tasarım ve markaya göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Fiyata en büyük etki eden unsur, çakmaktan sağlayabileceğiniz faydadır. Tasarım Arabam markası ile eşsiz tasarımlara sahip olabilir hem de uygun bir listeleme ile karşılaşabilirsiniz. 

Sık sık indirim ve kampanya dönemleri oluşmaktadır ve takipte kalmanız size fayda sağlayacaktır. Siteyi takipte kalarak düzenli bir şekilde giriş gerçekleştirirseniz siz de çeşitli kampanya fırsatlarını yakalayabilirsiniz. 

Şarjlı çakmak nasıl şarj edilir sorusu ise USB girişleri sayesinde kolay bir şekilde edilebilir cevabını doğurur. USB girişli şarj çakmak ürünlerini kolay bir şekilde şarj ederek uzun bir zaman kullanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR