Özel Tasarım Dikiz Süsleri

Dikiz aynası süsleri her aracın havasını değiştiren özel parçalardandır. Sürücüler ön camlarında bulunan dikiz aynasına bu tarz ürünler takarak keyifli ve huzurlu bir yolculuk yapmak ister. Çok eskiden CD, tespih, resim vb. ürünlerin takıldığı dikiz aynaları için artık şahane tasarımlı ürünler bulabilirsiniz.

Özel tasarım ürünler, harf, nazar boncuğu, tüy, ponpon, kurdele, swarovski taş vb. parçalar ile hazırlanır. Kullanılan ağırlıklı malzeme ne olursa olsun ortaya çıkan ürün her zaman çok özel ve kişisel olabilir. 

Sadece harften oluşan ürünler yerine isim bile yazdırabilirsiniz. Çoğu sürücü aracının dikiz aynasına özel tasarımlı Kuran’ı Kerim takmayı da tercih edebilir. Tarzınız ve ilgi alanınız ne olursa olsun size hitap eden bir özel tasarım dikiz süsü bulmak mümkündür. 

Özel Tasarım Dikiz Süsü Modelleri

El işçiliği ile hazırlanan bu nadide parçalar sahiplerini bekliyor. Sıklıkla talep gören ürünlerin başında swarovski taşlar ile çalışılan modeller geliyor. Taşlar tamamen el işçiliği ile yerleştirilirken, kesinlikle kararma yapmaz ve düşmez. 
Harfli modeller de sık tercih edilir ve hediye alternatifi olarak da satın alınır. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın yeni aracı için ideal bir hediye arayışındaysanız harfli dikiz süslerini tercih edebilirsiniz. Hoş bir anı ve hatıra seçeneği olacaktır. 

Özel Tasarım Dikiz Süsü Özellikleri

Özel tasarım dikiz süsleri tamamen el işçiliği ile üretilir. Kalitesi ve özeni de böylelikle ortaya çıkar. Tüm tasarımlar ve modeller Tasarım arabam firmasına aittir. Her tarza ve zevke hitap eden birçok farklı model de bulmak mümkündür. 

Ürünlerde kullanılan taşlar düşmez ve kararmaz. Bazı modellerde swarovski ve baget taşlar kullanılmıştır. Özel tasarım dikiz süsü özellikleri ile sevilen ve sık sık tercih edilen ürünlerin başında geliyor. 

Ürünlerde kullanılan tüm tüyler hayvanlardan elde edilir ancak bunun için hiçbir hayvana zarar verilmez. Hayvan tüyleri saç kırma yöntemi ile elde edilir. Bu sayede doğal görünüm kaybolmaz ve ürün uzun soluklu olur. Aracınıza farklı bir soluk arıyorsanız siz de özel tasarım dikiz süslerine göz atabilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR