Direksiyon Kılıfı Kadife

Direksiyon kılıfı kadife modelimiz ile arabanızda mükemmel bir görüntü oluşturmaya ne dersiniz? Öyleyse detayları konuşalım!

Araba içi tasarım ve dekorasyon, araba sevdalılarının çoğu zaman dikkat ettiği bir unsurdur. Siz de bir araba sevdalısı olarak arabanızın içini dekore etmek istiyorsanız oldukça doğru bir adrese geldiniz. Çünkü, bu adres içerisinde arabanıza dair her ürünü kolaylıkla bulabileceksiniz.

Üstelik diğer markalardan en temel farkımız da tüm bu ürünleri özel tasarımlardan oluşan modellemeler ile edinmenizdir. Direksiyonunuzun eskime ve eskisi gibi görüntü vermeme tarzı sorunu bulunuyorsa kılıf kullanımı şarttır. 

Kılıf kullanımı sayesinde eskiyen kısımlar görünmez ve yepyeni bir görünüm ortaya çıkar. Aynı zamanda kılıf kullanımını eskimemiş bir direksiyon için de kullanabilir önlem alabilirsiniz. Kılıfı, direksiyonun korunmasının haricinde dekorasyon içinde tercih ederseniz yine maksimum faydayı sağlarsınız.

Direksiyon Kılıfı Kadife Model Detayları!

Direksiyonunuzu olduğundan daha dikkat çekici ve özel göstermek istemez misiniz? Araba dekorasyonunda en fazla dikkat çeken yerler direksiyon ve koltuklardır. Bu sebeple direksiyona bir el atar ve kılıf kullanırsanız herkesi büyülersiniz. 

Direksiyonunuz için tercih edeceğiniz kılıf eğer kadife modelimiz ise herhangi bir el kayması veya kullanım zorluğu yaşamazsınız. Hoş görünümünün yanı sıra en konforlu kullanım sunacak modellerimizdendir. 

Kış ve ay günlerinde de her mevsimde uyum sağlayacak olan modelimizin birçok rengi de bulunur. Siz en çok beğendiğiniz ve kendinize uygun bulduğunuz ürünü tercih edebilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. 

Direksiyon kılıfı kadife kullanımı sayesinde özgün bir tasarım elde etmiş olacak ve arabanızı da bu tasarımdan mahrum bırakmamış olacaksınız. Herkesin dikkatini, ilgisini ve beğenisini çekeceksiniz ve arabanız adeta sizden bir parça taşıyacaktır. 

Kadife direksiyon için kılıf modelinin renk çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir, görselleri de oradan inceleyebilirsiniz. Diğer model çeşitlerimiz şu şekildedir:

  • Kürk Direksiyon Kılıf Ürünü
  • Taşlı Direksiyon Kılıf Ürünü

Direksiyon Kılıfı Kadife Fiyatları!

Direksiyon kılıf çeşitleri arasında yer alan kadife model fiyatları diğer kılıflarımıza göre daha uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Siz de arabanız için tercih edebilir ve kampanya dönemlerini takip ederek yararlanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR