Araba Klima Kokusu

Klima kokusu, klimaların kullanıldığı her alanda tercih edilebilir. Ev, iş yeri ve hatta araçlarda da klima kullanımına rastlanır. İç mekânların vazgeçilmezi olan klimalar özenli ve doğru kullanım ile büyük bir konfor sağlar. 
Araç içi gibi dar alanlar da havalandırma sistemleri çok önemlidir. Sürekli cam açık şekilde seyahat edilemez, camlar kapalıyken de ferah bir havaya ihtiyaç duyulur. Temiz hava sirkülasyonunu sağlarken araçlarınız mis gibi koksun istemez misiniz?


Arabam Tasarım firmasının sizlere sunduğu klima kokuları ile siz de tanışabilirsiniz. Etkileyici ve hoş tasarımlar ile ortaya çıkartılan kokular, araç klimanıza kolayca monte edilir. Klimanızı çalıştırdığınızda araç içinde oluşan rahatsız edici kokulardan böylelikle kurtulabilirsiniz.


Bu ürünler, tüm araç modellerinin havalandırma sistemleri için uygundur. Aynı zamanda çeşitli modellere de sahiptir, tarzınıza ve zevkinize en uygun araba klima kokusu sipariş edebilirsiniz. Bu kokular, araçlarınızı kişiselleştirmek için de birebirdir. 


Araba Klima Kokusu Çeşitleri Nelerdir?

Araç içi klima kokularında iki özellik dikkat çeker. Bunlardan ilki dış görünüştür. Arabam Tasarım markası klima kokuları için çok çeşitli modeller tasarlıyor. Bir diğeri ise koku seçeneğidir. Ürünler tarafınıza iç kokusu ile birlikte gönderilir ve tek tip koku bulunur. Daha farklı yedek koku seçenekleri de firma da bulunur. 
Araba klima kokularının Swarovski ve baget taşlarla süslenmiş modellerinin yanı sıra, tüylü ve kumaşlı modelleri de bulunur. Her zevke hitap eden klima kokuları ile arabanızı daha sevimli ve cazip bir hale getirebilirsiniz. 
Taşlı modellerde en çok sevilen araba klima kokusu çeşitleri de harfli klima kokularıdır. Tavşan tüyü ile üretilen bu modellerde dilediğiniz harf seçeneğini tercih edebilirsiniz.  Harfler yaldızlı ve taşlı olarak çalışılmıştır. Tavşan tüyü de hayvanlara zarar vermeden saç kırma yöntemi ile tedarik edilir. 


Araba Klima Kokusu Nasıl Kullanılır?

Dilediğiniz modele karar verdiyseniz aracınıza tertemiz bir hava sağlayabilirsiniz. Peki, araba klima kokusu nasıl kullanılır? Satın alacağınız her model araç klima kapağınıza kolayca takılabilir. Bunun için ürünün arka kısmında küçük bir klips bulunur. Bu klips sayesinde ürünü İstediğiniz zaman çıkartabilir, istediğiniz zaman tekrar monte edebilirsiniz. 


Tüm ürünler firmanın kendi tasarımlarıdır ve el işçiliği ile üretilir. Bunu modellerin eşsizliğinden de anlayabilirsiniz. Her modelin farklı renklerinden de satın alabilirsiniz. Kullanımı kolay bu ürünlerde aracınız için en uygun büyüklüğü tercih edebilirsiniz.


Araç içi klima kokuları aynı zaman da iyi bir hediye seçeneğidir. Gerçekten farklı bir hediye arayanlar için klima kokuları oldukça uygundur. Sevdiklerinizin tarzına en uygun modeller ile onları mutlu edebilir ve hatta şaşırtabilirsiniz.
İzin verin araçlarınız ışıltısını herkese göstersin. Mutlu ve keyifli bir sürüş deneyimi de size kalsın. Arabam Tasarım güvencesi ile en güzel klima kokuları sizi bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR