Dikiz Aynası Süsü

Dikiz aynası süsü, yolculuklarınıza eşlik eden aksesuarlardan biridir.  Aracınızda kullanacağınız her türlü aksesuar sürüş keyfinizi ikiye katlayabilir. Bunlardan biri de Arabam Tasarım firmasının kendi dizaynı ile oluşturduğu dikiz aynası süsleridir. 


Arabanızı kişiselleştirmek istiyorsanız ve biraz da sınırları zorlamak niyetindeyseniz bu eşsiz tasarımlar ile tanışabilirsiniz. Kendinize daha çok alan açmak, her noktayı tarzınız ile şekillendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 
Otomobillerimiz en sevdiğimiz yol arkadaşlarımızdır. Hem iç hem de dış tasarımlarına bu yüzden çok önem veririz. Dikiz aynası süsleri de iç tasarımın çok özel parçalarındadır. Özensiz tercihlerden ziyade ışıltınızı arabanıza yansıtacak dikiz aynası süslerini siz de tercih edebilirsiniz. 


Kullanımı kolay dikiz aynası süsleri ile tüm günü keyifle geçirebilirsiniz. Aracınızı kullanırken yola daha rahat konsantre olabilir ve popüler tercihler yapabilirsiniz. Arabanızın uğuru olacak dikiz aynası süsleri ile daha çok dikkat çekeceksiniz. 


Dikiz Aynası Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Arabam Tasarım, sizler için çok özel modeller tasarlıyor. Hiçbir zevki ve stili geri planda bırakmayan dikiz aynası süsü çeşitleri içerisinden size hitap eden bir modeli bulabilirsiniz.  Tüylü taşlı modellerden, isminizin baş harfinin bulunduğu modellere kadar her türlü seçenek burada sizi bekliyor.


Tasarımlarda yoğun biçimde swarovski ve baget taşlar kullanılıyor. Onlara eşlik eden kurdele, tüy ve boncuklar ile göz dolduran modeller ortaya çıkıyor. Disco topu, flamingo, dört yapraklı yonca, yıldız ve kalp en çok üretilen modellerdendir. Sizi yansıtan bir şekil veya figür bulabilir, satın alabilirsiniz. 


İsminizin baş harfini tercih edebileceğiniz gibi, tamamen ismin kendisini de satın alabilirsiniz. Sıklıkla satın alınan modellerden bir diğeri de Kuran-ı Kerim tasarımlarıdır. Dikiz aynası süsü tercihinde anlamlı ve özel tercihler için birebirdir. Swarovski taşlar ile bezeli minik kitabın içi Arapça yazılıdır. Dilediğiniz modeli sipariş edebilir, istediğiniz tarzı arabanıza yansıtabilirsiniz. 


Dikiz Aynası Süsü Nasıl Kullanılır?

Tam bir görsel şölen olan bu süsler oldukça özeldir. Peki, dikiz aynası süsü nasıl kullanılır? Dikiz aynası süsleri tasarımında kolay kullanım önemlidir. Satın aldığınız her model de askı ip kısım da bulunur. Bu kısım da modellerin bütünlüğüne göre swarovski taşlar ile dizayn edilmiştir. 
Bu ışıltılı ip sayesinde süsü arabanın dikiz aynasına kolayca asıp çıkartabilirsiniz. Hem kendi aracınız hem de sevdikleriniz için çeşit çeşit modeller satın almanız mümkündür. Dikiz aynası süsleri, sevdikleriniz için oldukça hoş hediyeler de olabilir.


Küçük ama değeri büyük bir hediye arayanlar dikiz aynası süslerini tercih edebilir. İlk defa araç satın alan arkadaşlarınız için de keyifli bir hediye olabilir. Arabam Tasarım markasının ışıltılı arabalar için ürettiği bu süslerden dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Seçim yapmak biraz zor olsa da size hitap eden çok sayıda seçenek bulunur. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR